ნიკო უილიამსი თუ ლუის დიასი? - ფლიკმა არჩევანი გააკეთა
თარიღი 31 Mar 2025, 17:39
ბარსელონა შემდეგი სეზონისთვის შეტევის გაძლიერებას აპირებს. ერთ-ერთი ვარიანტი ლივერპულის გარემარბი ლუის დიასია. თუმცა ჰანსი ფლიკს ეს ვარინატი არ იზიდავს.
El Nacional-ის ინფორამციით, კატალონიელთა მთავარ მწვრთნელს სჯერა, რომ კოლუმბიელის დამატება არ არის კარგი ვარიანტი, რადგან ის ახალაზრდა აღარაა - დიასს 2026 წლის იანვარში, 29 წელი შეუსრულდება. ფლიკს ფოკუსი ახალგაზრდებისკენ აქვს მიმართული, რომლებიც დიდი ხანი შეძლებენ "ბლაუგრანას" ღირსების დაცვას.
გერმანელი სპეციალისტი ატლეტიკ ბილბაოს ახალგაზრდა ვინგერს, ნიკო უილიამს ანიჭებს უპირატესობას. ნიკო 22 წლის არის და მას აქვს პოტენციალი, რომ კლუბის ღირსება მრავალი წლის განმავლობაში დაიცვას. ის არის სწრაფი, კარგი დრიბლიორი და ბარსელონას სათამაშო სტილში ჯდება.
ასევე, ნიკო უილიამსი, შესაძლოა, უფრო ადვილად და მალე ადაპტირდეს გუნდთან, რადგან მას ესპანეთის ეროვნულ ნაკრებში არაერთ ბარსელონელთან უთამაშია - მათ შორის, თავის საუკეთესო მეგობართან, ლამინ იამალთან.
01 Apr 2025, 10:54
"ნიკო 22 წლის არის " "ნიკო 22 წლისაა". ეს "არის"საიდან მოგაქვთ? ქართველები არა ხართ?