ტოტენჰემი ენჯ პოსტეკოღლუს პოტენციურ შემცვლელს ეძებს
თარიღი 18 Mar 2025, 13:39
მიმდინარე სეზონში ლონდონის ტოტენჰემი ცუდ სეზონს ატარებს, “მამლები„ ცხრილის შუაში იმყოფებიან და მათთვის სეზონი ფაქტობრივად დასრულებულია. ლონდონელების ხელმძღვანელობა მზად არის ახალ საფეხურზე გადასასვლელად და ამისთვის, გუნდმა ენჯ პოსტეკოღლუ უნდა გაუშვას თანამდებობიდან და მის ნაცვლად ახალი თავკაცი მოიყვანოს.
ვარიანტები კლუბს უკვე შერჩეული ჰყავს, ტოტენჰემის სურვილია, რომ ახალი სეზონის წინ, გუნდი ან ანდონი ირაოლამ ან მარკო სილვამ ჩაიბარონ. ორივე სპეციალისტი ამ წუთისთვის დასაქმებულია, ესპანელი ძალიან სიმპათიურ ბორნმუთს წვრთნის, ხოლო პორტუგალიელი ფულემს უდგას სათავეში. ორივე სპეციალისტის გადაბირება საკმაოდ რთულია იქნება, რადგან მათი გუნდები დიდი ალბათობით მომდევნო სეზონში ევრო ტურნირებზე იქნებიან, ხოლო ტოტენჰემს ამის შანსი არ აქვთ.
ფაქტია, რომ ახალი სეზონიდან ტოტენჰემში ცვლილებები იქნება და რთული სათქმელია თუ ვინ ჩაიბარებს “თეთრებს„ არ არის გამორიცხული, რომ სხვა სახელებიც გამოჩნდეს და სულ სხვა მწვრთნელი მივიდეს ტოტენჰემში.