ვიქტორ ოსიმენი ახლოს არის თავის ოცნების ახდენასთან
თარიღი 28 Feb 2025, 12:24
ზაფხულის სატრანსფერო ფანჯრის დროს მანჩესტერ იუნაიტედი ფორვარდს დაიმატებს, რადგან რასმუს ჰოილუნდი საერთოდ ვერ ამართლებს და დიდი ალბათობით დანიელი ოლდ ტრაფორდს დატოვებს, შეგახსენებთ “ეშმაკებმა“ სკანდინავიელში ბერგამოს ატალანტას 70 მილიონი ევრო გადაუხადეს, მაგრამ ჰოილუნდმა იმედები ვერ გაამართლა და რუბენ ამორიმს ახალი თავდამსხმელი სურს.
გამოიკვეთა პორტუგალიელი სპეციალისტის ფავორიტი მოთამაშეც საუბარია ვიქტორ ოსიმენზე, გალათასარაის ფეხბურთელი, რომელიც ზაფხულში ნაპოლიში დაბრურნდება და შემდგომ აუცილებლად გაიყიდება, მანჩესტერის მთავარი სამიზნეა. იუნაიტედის გეგმაა ოსიმენის ტრანსფერში სწორედ ჰოილუნდი ჩართვაა, როგორც იწერება ინგლისელები გეგმავენ, რომ ნაპოლის €40 მილიონი და რასმუს ჰოილუნდი შესთავაზონ. დიდი შანსია რასმუსი კვლავ იტალიის ჩემპიონატში დაბრუნდეს სადაც საუკეთესო სეზონი ჩაატარა.
მანჩესტერის გარდა ნიგერიელი ფორვარდით პსჟ და ჩელსი ინტერესდებიან, ასე რომ მანჩესტერს სერიოზული ბრძოლა მოუწევს აფრიკელი ფორვარდის ხელში ჩასაგდებად.